Dwa tragiczne wypadki z udziałem tyskich motocyklistów.

wypadekW czwartek późnym popołudniem zderzyli się dwaj miłośnicy jednośladów. Jeden z nich walczy o życie. Do zdarzenia doszło w Chełmku na drodze wojewódzkiej 780.

– Mieszkaniec Tychów w pewnym momencie chciał z niej skręcić w ulicę Mieszka I. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na innym motocykliście – poinformował w czwartek po godz. 19. Jarosław Adamiec, naczelnik wydziału kryminalnego oświęcimskiej komendy policji.

Dodał, że na miejscu zdarzenia wciąż trwają policyjne czynności.

– Stąd nie mogę podać bardziej szczegółowych informacji. Wiadomo, że sprawca, motocyklista z Tychów, walczy o życie. Pogotowie ratunkowe helikopterem przetransportowało go do szpitala – powiedział Jarosław Adamiec.wypadekŚmiertelny wypadek motocyklisty w Ustroniu wydarzył się w czwartek po południu ok. 16.30. Zginął 25-latek z Tychów. 

Jak informuje Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji, do śmiertelnego wypadku doszło ok. 16.30 na skrzyżowaniu ulic Brody i Katowickiej.

– 27-letnia mieszkanka Ustronia, kierująca samochodem marki hyundai, zderzyła się z motocyklem kierowanym przez 25-letniego mieszkańca Tychów – relacjonuje Domagała.

Mimo podjętej reanimacji 25-letniego motocyklisty nie udało się uratować .Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.
Okoliczności tragedii wyjaśniają policjanci z cieszyńskiej drogówki wraz z prokuratorem.


Źródło : http://przelom.pl/   &   http://bielskobiala.naszemiasto.pl/