Cztery kluby podpisały umowy partnerskie z GKS Tychy.

Umowa o współpracy 1GKS Tychy nawiązał formalną współpracę z klubami GROM Tychy, OKS ZET Tychy, OKS JUW-e Jaroszowice i Ogrodnikiem Cielmice.

Tyski klub każdym dniem buduje silną markę, czego doskonałym przykładem jest właśnie podpisanie umów partnerskich z innymi tyskimi klubami. Współpraca będzie odbywać się zarówno na płaszczyźnie drużyn seniorskich, młodzieżowych, jak i marketingowym.

Umowy partnerskie zakładają m.in. współpracę wszystkich drużyn młodzieżowych należących do GKS i klubów, wspólny udział w szkoleniach i konferencjach trenerskich, czy możliwość odbycia stażu w klubie z Edukacji 7. 

Bezterminowe umowy o współpracy podpisali przedstawiciele czterech klubów – Marek Demko (OKS JUW-e Jaroszowice), Krzysztof Berger i Michał Dudek (GROM Tychy), Zbigniew Pustelnik (OKS ZET Tychy) oraz Antoni Senczek i Grzegorz Chrząścik (Ogrodnik Cielmice), a ze strony Spółki – Prezes Zarządu Tyski Sport S.A. Grzegorz Bednarski i Dyrektor Sportowy Wojciech Szala.

 Cieszymy się, że GROM, OKS ZET, JUW-e Jaroszowice i Ogrodnik Cielmice dołączyły do grona naszych partnerów. Dążymy do tego, aby GKS był silnym punktem na piłkarskiej mapie, a każdy z mieszkańców Tychów utożsamiał się z zielono-czarno-czerwonymi barwami. Sformalizowanie współpracy to kolejny ważny krok w stronę osiągnięcia tego celu – mówi prezes Grzegorz Bednarski.

Umowa o współpracy 2