Zwycięstwo GKS II Tychy przed startem w lidze.

GKS II TychyW ostatnim meczu sparingowym przed startem czwartoligowego sezonu piłkarze drugiej drużyny GKS Tychy pokonali Ruch Radzionków 3:2 (3:0). Bramki dla tyszan strzelali Dawid Błanik, Artur Pląskowski, a ostatni gol to samobójcze trafienie zawodnika gości.

W 6. minucie po faulu w polu karnym na Pląskowskim, jedenastkę wykorzystał Błanik. Napastnik GKS sam wpisał się na listę strzelców w 12. minucie, a jeszcze przed przerwą piłka po interwencji piłkarza Ruchu wpadła do bramki przyjezdnych.

Pierwszy mecz ligowy podopieczni Tomasza Wolaka rozegrają w najbliższą sobotę (13.08), o godz. 13:30 na boisku w Paprocanach. Przeciwnikiem GKS II będzie Gwarek Tarnowskie Góry.

GKS II Tychy – Ruch Radzionków 3:2 (3:0)
Bramki dla GKS II: Błanik (6. rzut karny), Pląskowski (12.), gol sam. (43.).

GKS II Tychy: Odyjewski (46. Kubik) – Wolak (75. Jędryka), Wróbel, Banaś (46. Matusz), Majnusz (65. Musiolik) – Rutkowski (80. Pawełczyk), Sobas (75. Pustelnik), Matusz (46. Holewa), Duda (65. Biskup), Błanik (65. Nieśmiałowski) – Pląskowski (65. Bojarski). Trener Tomasz Wolak.