300 osób stara się o stanowisko menedżera tyskiego parku wodnego.

park wodnyOkoło 300 kandydatów z całej Polski chce szefować aquaparkowi w Tychach. Ok. 50 z nich to dyrektorzy regionalni różnych banków, bardzo wielu jest też dyrektorów regionalnych sieci handlowych, kilku prezesów innych aquaparków
Wodny Park Tychy rośnie jak na drożdżach. W tej chwili najintensywniejsze prace prowadzone są wewnątrz, gdzie montowane są instalacja sanitarna, wentylacja i instalacja elektryczna.

– Montowana jest też technologia basenowa, czyli doprowadzanie wody i rozprowadzenie jej po basenach, system czyszczenia wody, itd. – mówi Zbigniew Gieleciak, prezes zarządu Regionalnego Centrum Gospodarki Wodnej w Tychach, które jest inwestorem aquaparku.

Na zewnątrz trwa też montaż… tęczowej elewacji. – 40 proc. okładziny jest już na budynku – mówi prezes RCGW, zaznaczając, że nie całą elewację pokryją tęczowe płyty. Od strony lasu ich nie będzie.

Park Wodny TychyGazociąg, którym popłynie biogaz z oczyszczalni, jest już gotów w 2/3.

– Gazociąg ma mieć 6250 metrów, a w tej chwili mamy wykonane 4100 metrów – mówi prezes Gieleciak. RCGW jest już po przetargu na tzw. operatora gastronomii. Wkrótce podpisanie umowy. Niebawem ogłoszony zostanie przetarg na strefę zdrowia i rekreacji, a zaraz potem – na fitness.

– I trwa nabór na menedżera obiektu. Mamy w tej chwili ok. 300 kandydatów z całej Polski. Ok. 50 z nich to dyrektorzy regionalni różnych banków, bardzo wielu jest też dyrektorów regionalnych sieci handlowych, kilku prezesów innych aquaparków – mówi prezes.

Menedżerów będzie trzech. Poznamy ich we wrześniu.


Źródło : http://www.dziennikzachodni.pl/