„Niedziela z GKS Tychy” już 17 lipca.

GKS na BaczyńskiegoTo będzie obowiązkowy przystanek dla każdego kibica GKS Tychy. 17 lipca na Placu Baczyńskiego odbędzie się „Niedziela z GKS Tychy”. Dla wszystkich fanów i mieszkańców przygotowaliśmy całą masę atrakcji. Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli nie będą narzekali na brak wrażeń.

Oficjalne otwarcie  Niedzieli z GKS Tychy zaplanowano na godz. 16:00. Po krótkiej prezentacji programu, kibice będą mieli okazję przeżyć żywą lekcję historii. Tyska Galeria Sportu przygotowała wystawę poświęconą 45-leciu GKS Tychy.

Kolejnym punktem programu będzie występ cheerleaderek, które miały już okazję zaprezentować się kibicom  na Stadionie Miejskim Tychy. Powody do świętowania ma również maskotka GKS Tychy. Wilk w lipcu obchodzi bowiem pierwsze urodziny. Z tej okazji  nie może zabraknąć życzeń oraz prezentów. Wilk doczekał się  już licznego grona fanów, szczególnie wśród najmłodszych. To właśnie dla dzieci przygotowaliśmy pokaz Mini Disco. Zdrowy tryb życia będą promować również pokazy judo i Aktywnych Razem.

Przed 19 ponownie na scenie ponownie zaprezentują się cheerleaderki, które rozgrzeją publiczność przed główną częścią Niedzieli z GKS Tychy. Punktualnie o 19 odbędzie się oficjalna prezentacja piłkarzy GKS Tychy. Na scenie pojawią się wszyscy zawodnicy, którzy powalczą na pierwszoligowych boiskach.  Ostatnim punktem imprezy będzie występ artystyczny.

Sporo będzie się działo również poza sceną. Na Placu Baczyńskiego pojawią się boiska mobilne  i dmuchaniec  Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy, stanowisko promujące otwarcie Tyskiej Galerii Sportu, sklepik GKS Tychy, stanowisko Kibice Razem i Stowarzyszenia Kibiców GKS Tychy „Tyski Fan”, namiot promujący Mistrzostwa Europy U-21 2017 oraz gry i zabawy prowadzone przez Polonię Tychy.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program imprezy

Niedziela z GKS Tychy 17.07.2016
godz. 16:00 – 20:30

16:00 Otwarcie imprezy, prezentacja programu
16:30 Oficjalne otwarcie wystawy poświęconej 45-leciu GKS Tychy
17:00 Występ cheerleaderek GKS Tychy
17:10 Urodziny Wilka
17:30 Mini disco
18:00 Pokaz judo i Aktywnych Razem
18:50 Występ cheerleaderek GKS Tychy
19:00 Prezentacja piłkarzy GKS Tychy
20:00 Występ artystyczny

Dodatkowe atrakcje:
– Boisko mobilne i dmuchaniec Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy
– Stanowisko promujące otwarcie Tyskiej Galerii Sportu
– Sklepik GKS Tychy
– Stanowisko Kibice Razem i Stowarzyszenia Kibiców GKS Tychy „Tyski Fan”
– Namiot promujący Mistrzostwa Europy U21 2017
– Gry i zabawy prowadzone przez Polonię Tychy

Organizatorzy: Tyski Sport S.A., Tyska Galeria Sportu, Miejskie Centrum Kultury Tychy


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/