Półfinał PLFA I – Tychy Falcons vs Warsaw Dukes.

Falcons - półfinałTYSKIE SOKOŁY ZAPRASZAJĄ NA MECZ FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO – PÓŁFINAŁ PIERWSZEJ LIGI PLFA!

Sezon zasadniczy dobiegł końca, Sokoły pewnie przebrnęły przez ten etap w pełni dominując Grupę Południową, nie dając przy tym najmniejszych szans swoim rywalom. Zaliczając perfekcyjny bilans ośmiu zwycięstw bez porażki oraz ustanawiając nowy, historyczny rekord ofensywny Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego (statystycznie najlepiej punktujący atak kiedykolwiek) nadszedł czas na starcie z Północą.

Już 9 lipca o godzinie 15:00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego GKS Tychy Falcons zawalczą o awans do wielkiego finału z drużyną zajmującą drugie miejsce w Grupie Północnej – Warsaw Dukes. Będzie to pierwsze spotkanie obu zespołów, które zapowiada się niesamowicie ciekawie, gdyż drużyna ze stolicy przez cały trwający sezon tylko raz poległa w starciu z przeciwnikiem. Z bilansem siedmiu zwycięstw i jednej porażki równie pewnie wywalczyła sobie miejsce w fazie play-off. Teraz już nie ma miejsca na jakiekolwiek potknięcia, przegrany zostaje z niczym. Wchodzimy w decydującą fazę – szansę o bój o finałowe medale oraz mistrzostwo, które czeka tuż za rogiem. Widowiskowych zderzeń, efektownych akcji oraz zaciętej gry do ostatniego gwizdka po obu stronach boiska na pewno nie zabraknie – GWARANTUJEMY.

falcons logo 1Półfinałowy mecz to świetna okazja do spędzenia sobotniego popołudnia na sportowo we wspaniałej atmosferze dla całych rodzin! Bądźcie tam razem z nami, wspomóżcie Sokoły swoim dopingiem. Nic tak bardzo nie motywuje tyskich zawodników, jak możliwość gry przed własną publicznością! CEL JEST JASNY: WALCZYMY O AWANS DO FINAŁU ORAZ SZANSY GRY W NAJWYŻSZEJ KLASIE ROZGRYWKOWEJ W KRAJU – WALCZYMY O TOPLIGĘ!

*** UWAGA *** TEGOROCZNE MECZE ROZGRYWANE SĄ NA BOCZNYM BOISKU PRZY Stadionie Miejskim GKS Tychy, ul. Edukacji 7. WSTĘP NA MECZ: 5 ZŁ

Źródło : http://umtychy.pl/