Cel meczu całodobowego – RESPIRATOR dla Szpitala Miejskiego.

respiratorUdało się określić cel Całodobowego Meczu Piłki Nożnej. Po konsultacjach z przedstawicielami Szpitala Miejskiego i Fundacji Cicha Nadzieja jako priorytet wybraliśmy zakup respiratora.

Poprzednie lata pokazały, że Stowarzyszenie Sportowe Tychy wspólnie z tyszanami, i nie tylko, potrafi się solidnie zmobilizować i uzbierać solidne kwoty na szczytny cel. Z roku na rok bowiem kwoty przekazywane najpierw na rzecz budowy Hospicjum im. Św. Kaliksta I, a potem Fundacji Cicha Nadzieja działającej przy Szpitalu Miejskiego w Tychach były coraz to większe.

Przed rokiem bowiem udało się uzbierać 12 tys. zł, za które udało się zakupić dwie pompy infuzyjne, sprzęt EKG oraz kilka kompletów pościeli. Teraz jednak cel jest dużo ambitniejszy!

Po ustaleniach z przedstawicielami Szpitala Miejskiego i Fundacji Cicha Nadzieja wybraliśmy nowy cel – zakup respiratora. Jest to bardzo duży wydatek, bowiem koszt takiego urządzenia oscyluje w granicach 31 tys. zł! Tym bardziej zachęcamy do wspierania akcji #24hCichaNadzieja.


Źródło : http://sportowetychy.pl/