IV Całodobowy Mecz Piłki Nożnej – 1 lipca 2016

sportowe-tychy-300x252IV Całodobowy Mecz Piłki Nożnej to kolejna okazja do wzięcia udziału w najdłuższym meczu piłkarskim w Tychach, ale i do wsparcia Fundacji Cicha Nadzieja. W poprzednim roku dzięki Waszej hojności udało się uzbierać 12 tys. zł!

Podczas III Całodobowego Meczu Piłki Nożnej na boisku pojawiło się ponad 600 zawodników i zawodniczek! Liczba ta jest oszałamiająca, szczególnie, że w grze byli zarówno młodzi piłkarze, kobiety, mężczyźni i amatorzy.

Jeszcze bardziej szokować może wsparcie uczestników i darczyńców, dzięki którym Stowarzyszenie Sportowe Tychy uzbierało 12 tys. zł! Cała kwota została przekazana na zakup sprzętu medycznego – dwóch pomp infuzyjnych oraz sprzętu EKG, a także kilku kompletów pościeli do oddziałów dziecięcych. Fundacja Cicha Nadzieja i Szpital Miejski w Tychach otrzymały też chłodziarkę ufundowaną przez firmę Beko.

Tegoroczna akcja będzie jeszcze huczniejsza, choć nieco słabiej nagłaśniana. Stowarzyszenie Sportowe Tychy bowiem w kwietniu świętowało pięciolecie istnienia. Zmieni się też obraz Całodobowego Meczu Piłki Nożnej. Elementem przewodnim będzie gra w piłkę, ale dojdzie również mnóstwo atrakcji dla dzieci. Zarząd pragnie przyciągnąć jak najwięcej ludzi na swoją imprezę. Tradycyjnie będzie również możliwość skosztowania wyśmienitych wyrobów z grilla ufundowanych przez firmę Hilton Foods.

Gra rozpocznie się o godz. 15:00 w piątek 1 lipca. Piłka w grze będzie 24 godz., a zespoły mogą zgłaszać się mailowo – kontakt@sportowetychy.pl. Każda zgłoszona drużyna musi wykupić cegiełkę w wysokości 100 zł. Każdy osobno będzie mógł wykupić inne cegiełki, a cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie akcji #24hCichaNadzieja.

Impreza rozgrywana będzie na obiekcie piłkarskim przy ul. Andersa 22. Całość wsparta jest dofinansowaniem UM Tychy, a partnerem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach.


Źródło : http://sportowetychy.pl/