Siarka Tarnobrzeg – GKS Tychy – zapowiedź meczu.

gkstychyDwa mecze pozostały tyskim piłkarzom do rozegrania w sezonie 2015/16 II ligi. W najbliższą sobotę podopieczni Kamila Kieresia w wyjazdowej potyczce zmierzą się z Siarką Tarnobrzeg. Początek tego spotkania o godzinie 17.

Mimo porażki w ostatniej serii gier z Radomiakiem Radom 0:1, zawodnicy GKS w dalszym ciągu w swoich rękach mają sprawę awansu na zaplecze Ekstraklasy. W tabeli drugoligowych rozgrywek „Trójkolorowi” plasują się na trzecim miejscu, z dorobkiem 56 punktów. Tyszanie mają trzy „oczka” przewagi nad plasującą się na pozycji barażowej, Wisłą Puławy.

Zielono-czarno-czerwoni w obecnej rundzie bardzo dobrze spisują się w wyjazdowych pojedynkach, bowiem w trzech ostatnich meczach z Rakowem Częstochowa, Gryfem Wejherowo i Kotwicą Kołobrzeg zdobyli komplet punktów.

W dobrej formie na finiszu sezonu znajdują się także gracze Siarki, którzy włączyli się jeszcze w walkę o I ligę. W dwóch poprzednich spotkaniach zawodnicy z Tarnobrzegu odnieśli zwycięstwa z Wisłą Puławy 1:0 oraz Olimpią Zambrów 3:0. Dzięki temu awansowali w tabeli na piąte miejsce, mając na swoim koncie 50 punktów.

W jesiennym spotkaniu obu drużyn na Stadionie Miejskim Tychy, GKS wygrał 2:1 po golach Tomasza Boczka i Piotra Okuniewicza.

33. kolejka: Siarka Tarnobrzeg – GKS Tychy – sobota, 28 maja 2016 roku, godz. 17:00


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/