Tychy przyciągają znane marki.

gemini-park-tychy wizuKolporter, Świat Książki, Briju i Time Trend poszerzają tenant mix powstającego centrum handlowego Gemini Park Tychy zajmując łącznie około 215 mkw. Otwarcie obiektu planowane jest na czwarty kwartał 2017 roku.

Wydawnictwo Świat Książki działa w Polsce już od 21 lat i przez ten czas uplasowało się w czołówce rozpoznawalnych marek w branży. W ofercie dominuje literatura piękna oraz literatura faktu. Lokal Świat Książki zajmie w Centrum Handlowym Gemini Park Tychy powierzchnię o wielkości blisko 100 mkw.

Kolporter to największy dystrybutor prasy w Polsce. Oferuje obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Jest właścicielem ponad 1000 saloników prasowych, w tym ponad 190 salonów Top-Press. W Gemini Park Tychy zajmie lokal o wielkości 30 mkw.

– Współpraca z Gemini Park Tychy to dla nas kolejny, istotny etap rozwoju sieci Kolporter. Staramy się aby nasze punkty sprzedaży były lokowane w miejscach atrakcyjnych dla klientów, o potencjalnie dużym ruchu, ale także nowoczesnych I przyjaznych dla kupujących. Inwestycja Gemini Park Tychy spełnia wszystkie te kryteria. W galerii powstanie nasz salon prasowy Top Press, oferujący klientom m. in. prasę i książki, artykuły tytoniowe, e-papierosy, doładowania pre paid, słodycze, napoje, leki OTC – komentuje Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolporter.

Time Trend i Briju to marki specjalizujące się w biżuterii i zegarkach. Briju to marka jubilerska oferująca ręcznie wyrabianą biżuterię. W tyskim Gemini oba lokale zajmą powierzchnie o wielkości łącznie ok. 90 mkw.

– Komercjalizacja w Gemini Park Tychy nabiera tempa. Ogromnie cieszy mnie to, że tenant mix powiększył się o marki wiodące w sektorze jubilerskim, a ponadto o rozpoznawalną księgarnię i dystrybutora prasy. Dobieramy nasz mix najemców w taki sposób, aby trafić w wymagania tyskich klientów i jednocześnie sprawić aby zaspokoili swoje potrzeby zakupowe w naszym centrum handlowym – komentuje Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji Gemini Holding.

Gemini Park Tychy to najnowszy projekt krakowskiego dewelopera Gemini Holding. Centrum handlowe Gemini Park w Tychach będzie jednym z pierwszych obiektów w Polsce zaprojektowanych z myślą o zastosowaniu technologii omnichannel.

W Gemini Park Tychy o powierzchni 36 tys. mkw., znajdzie się około 130 lokali handlowych, wśród których pojawią się zarówno znane marki, jak i lokalni przedsiębiorcy.

 


Źródło : http://www.propertynews.pl/