Metropolitalne Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych 2023.

 


Fundacja Wolne Miejsce wraz z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią po raz kolejny organizuje Metropolitalne Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych. Wydarzenie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w poranek wielkanocny – 9 kwietnia.

Od godziny 9.00 każda osoba samotna lub znajdująca się w trudnej sytuacji materialnej będzie mogła skorzystać z zaproszenia, zasiąść przy wielkanocnym stole, podzielić się jajkiem, porozmawiać z drugim człowiekiem i przeżyć ten wspaniały czas w świątecznej atmosferze. Na wielkanocnym stole znajdą się tradycyjne potrawy, takie jak żurek z jajkiem, pisanki, kiełbasa, sałatka warzywna i ciasta.

Każda osoba, która chce wziąć udział w Metropolitalnej Wielkanocy dla Samotnych 2023, powinna zgłosić do sklepów sieci „Spichlerz” i odebrać imienne zaproszenie na śniadanie wielkanocne. Sklepy „Spichlerz” znajdują się w Katowicach na ul. Tysiąclecia 82 i ul. Świdnickiej 25 oraz w Tychach na 1 piętrze w Tyskich Halach Targowych przy al. Józefa Piłsudskiego 8.