Tyscy policjanci poszukują mężczyzny, który wybił przednią szybę w autobusie.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące zniszczenia mienia, do którego doszło na dworcu autobusowym w Tychach. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia dokonanego przez nieznanego sprawcę, który wybił przednią szybę w autobusie linii 536. Zdarzenie miało miejsce w dniu 28 grudnia 2022 roku w Tychach na terenie dworca autobusowego przy ulicy Andersa.

Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30-35 lat, ubrany w kurtkę roboczą koloru jasnożółtego z odblaskowymi emblematami oraz czapkę w szare paski.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/