„Lizbona: Miasto muzyki i miłości” – wystawa fotografii Marcina Kydryńskiego w Tichauer Art Gallery.

 


Już od 4 lutego w Browarze Obywatelskim w Tychach czuć będzie artystyczny powiew  Portugalii w wykonaniu polskiego, cenionego artysty – fotografa i muzyka. Wystawa fotografii Marcina Kydryńskiego „Lizbona: Miasto muzyki i miłości” zabierze gości Tichauer Art Gallery w podróż po najskrytszych zakątkach stolicy Portugalii. Natomiast 23 marca poczuć będzie można porywające brzmienia „Siesta w drodze: Fabia Rebordao”.

Opowieść o miłości z muzyką w tle, uchwyconą przez Marcina Kydryńskiego w niesamowitych kadrach to pierwszy przystanek w podróży z Tychów do Portugalii. Autor swoje prace publikował w „National Geographic” i jest pierwszym autorem i fotografem, jakiemu centrala w Waszyngtonie wydała okładkowy materiał. Przedstawia niesamowite momenty z życia mieszkańców stolicy Portugalii, które oddają atmosferę radości, rozważań o pięknie regionalnej kultury. Na odwiedzających wystawę czekają fotografie, które przeniosą gości galerii na romantyczny i pełen refleksji spacer po Lizbonie.

Wystawa „Lizbona: Miasto muzyki i miłości” nie jest przypadkowa w podróży na półwysep Iberyjski. Prace Marcina Kydryńskiego, autora znanej audycji SIESTA i albumów muzycznych o tej samej nazwie, stanowią solidną rozgrzewkę dla gości Browaru Obywatelskiego przed kolejnym przystankiem w artystycznej objazdówce po Portugalii.