Skała Tychy nowym sponsorem hokeistów GKS-u.

 


Na rynku budowlanym są obecni od 26 lat i swoje usługi świadczą na terenie całego kraju. Zajmują się m.in. renowacją, ocieplaniem i konserwacją budynków. Materiały, które tworzą łączą w sobie innowacyjność i trwałość. Teraz jeszcze mocniej zaakcentują swoją obecność w rodzimym mieście. SKAŁA TYCHY została sponsorem sekcji hokeja na lodzie GKS-u Tychy.

SKAŁA TYCHY jest firmą z polskim kapitałem, która aktywnie współpracuje z wieloma partnerami w kraju i zagranicy. To gwarantuje jej dostęp do najlepszych aktualnie surowców i technologii. Firma dokłada wszelkich starań, żeby materiały budowlane były najwyższej jakości i spełniały nawet najbardziej wygórowane wymagania pojedynczych klientów, inwestorów i wykonawców. Ponadto posiada opatentowane technologie i rozwiązania, które są ekonomiczne i przyjazne środowisku.

Fundamentem marki SKAŁA jest wykwalifikowana kadra pracownicza oraz nowoczesna i wydajna linia produkcyjna. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie wypracować silną i stabilną pozycję na rynku producentów materiałów budowlanych.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/