Remis tyskich rezerw w sparingu z Unią Kosztowy.

W swoim drugim, tegorocznym sparingu podopieczni trenera Jarosława Zadylaka zremisowali 2:2 z Unią Kosztowy. Wszystko, co najciekawsze w tym spotkaniu wydarzyło się w pierwszej odsłonie.

Już w 8. minucie spotkania miejscowi mogli objąć prowadzenie, ale rzutu karnego, podyktowanego za faul na Parkintym, nie wykorzystał Pipia. Na domiar złego, chwilę później goście przeprowadzili akcję, po której to oni objęli prowadzenie.

Na wyrównanie przyszło nam poczekać niespełna dwadzieścia minut, a na listę strzelców wpisał się Parkitny, wykorzystując podanie Żelazowskiego.

Radość tyszan nie trwała jednak zbyt długo, bowiem już trzy minuty później podopieczni trenera Krystiana Odrobińskiego ponownie wyszli na prowadzenie.

W 34. minucie „Trójkolorowi” po raz wtóry doprowadzili do wyrównania. Parkitny nie pierwszy raz w tym meczu dał się we znaki obrońcom gości, dograł do lepiej ustawionego Kacprowskiego, a ten dostawił tylko nogę, lokując futbolówkę w sieci.

Jak się później okazało, było to ostatnie trafienie tego dnia i pomimo kilku okazji w drugiej części gry, sparing zakończył się remisem.

GKS II Tychy – Unia Kosztowy 2:2 (2:2)