Zwycięstwo tyskich piłkarzy w sparingu z Puszczą Niepołomice.

W kolejnym tej zimy meczu kontrolnym piłkarze GKS Tychy wygrali z ligowym przeciwnikiem, Puszczą Niepołomice 3:2 (1:1). Udział przy wszystkich bramkach dla tyszan miał Wiktor Żytek, który zanotował dwa trafienia, a przy golu Daniela Rumina asystował.

Puszcza Niepołomice – GKS Tychy 2:3 (1:1)
1:0 –
 Piotr Mroziński (6.)
1:1 – Wiktor Żytek (18.)
1:2 – Daniel Rumin (51.)
1:3 – Wiktor Żytek (55.)
2:3 – Jakub Stec (63.)

GKS Tychy: I połowa: 13. Konrad Jałocha – 21. Krzysztof Machowski, 3. Petr Buchta, 6. Nemanja Nedić, 11. Krzysztof Wołkowicz – 7. Marcin Kozina, 10. Antonio Domínguez, 25. Wiktor Żytek, 98. Mateusz Czyżycki, 71. Kacper Skibicki – 77. Patryk Mikita. II połowa: 44. Adrian Kostrzewski – 99. Dominik Połap, 18. Oscar Boateng, 30. Kamil Szymura, 5. Maciej Mańka – 88. Natan Dzięgielewski, 28. Miłosz Pawlusiński, 25. Wiktor Żytek (62, 15. Michał Ploch), 23. Mateusz Radecki, 77. Patryk Mikita (72, 9. Aleksander Biegański) – 19. Daniel Rumin. Trener Dominik Nowak.