Zwycięska passa tyskich hokeistów.

W spotkaniu 24. kolejki Polskiej Hokej Ligi tyszanie pokonali po raz pierwszy w tym sezonie JKH GKS Jastrzębie. Trójkolorowi słabo rozpoczęli ten mecz, ale z każdą minutą prezentowali się lepiej. Gospodarze prowadzenie objęli niemal równo z syreną kończąca karę Bartłomieja Jeziorskiego. Podopieczni trenera Sidorenki wyrównali w 37. minucie gry, a dwie minuty później objęli prowadzenie za sprawą Szymona Marca. Gospodarze walczyli do końca, ale na nic się to nie zdało. Kiedy Robert Kalaber wycofał bramkarza tyszanie przejęli krążek i strzałem spod własnej bramki Emil Bagin ustanowił wynik spotkania na 1:4.

JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
1:0 Dominik Jarosz – Marcin Horzelski – Antons Sinegubovs (28:41) 1:1 Jean Dupuy – Filip Komorski – Ondrej Šedivý (37:27)
1:2 Szymon Marzec – August Nilsson – Mateusz Gościński (39:25) 5/4
1:3 Filip Komorski – Ondrej Šedivý – Bartłomiej Jeziorski (43:25)
1:4 Emil Bagin (58:27) do pustej bramki

GKS Tychy: Fučík (Lewartowski) – Younan, Kaskinen; Šedivý, Komorski, Jeziorski – Bizacki, Pociecha; Bukowski, Galant, Wróbel – Bagin, Nilsson; Mroczkowski, Boivin, Dupuy – Ciura, Jaśkiewicz; Gościński, Starzyński, Marzec.