Tyska policja poszukuje złodzieja perfum.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży perfum. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości blisko 700 złotych. Do zdarzenia doszło w sierpniu bieżącego roku w jednym ze sklepów przy alei Jana Pawła II w Tychach.

Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 20 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost około 175 centymetrów, ubrany w koszulkę na ramiączkach koloru czerwonego, kapelusz koloru czarnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

This slideshow requires JavaScript.


 


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/