Utrudnienia w ruchu – zgromadzenie przed spółką Nexteer w Tychach.

 


W piątek 16 września w godzinach od 14.30 do 17.00 przed budynkami spółki Nexteer w Tychach przy ul. Towarowej odbędzie się zgromadzenie organizowane przez Region Śląsko-Dąbrowski NSZZ „Solidarność”. W związku z tym mogą występować utrudnienia w ruchu i komunikacji miejskiej.

Zgromadzenie będzie miało charakter stacjonarny. Według informacji organizatora, w zgromadzeniu weźmie udział około 1000 osób.

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej 16 września 2022 r. w godz. 14:30 – 17:00 

Autobusy linii 2136256274536627686696, W jadące w kierunku dalszej części terenów przemysłowych, Cielmic, Urbanowic, Wilkowyj, Bojszów, Oświęcimia, Bierunia, Lędzin, Mysłowic po obsłużeniu przystanku Tychy Towarowa 4 wykonają nawrót, następnie pojadą ul. Towarową (bez obsługi przystanków Tychy Towarowa 3Tychy Hipermarkety 1), następnie skręcą w prawo w ul. Fabryczną, następnie skręcą w lewo w ul Metalową, następnie skręcą w prawo w ul. Przemysłową i dalej swoimi obowiązującymi trasami.

Autobusy linii 273551 jadące w kierunku dalszej części terenów przemysłowych po obsłużeniu przystanku Tychy Towarowa 4 wykonają nawrót, następnie pojadą ul. Towarową, następnie skręcą w prawo w ul. Fabryczną, następnie skręcą w prawo w ul. Beskidzką/S1, następnie skręcą w prawo w ul. Przemysłową i dalej swoimi obowiązującymi trasami.

Trolejbusy linii ACD zakończą swoje kursy na przystanku Tychy Towarowa 4. Kursy w kierunku Dworca PKP będą rozpoczynać się od przystanku Tychy Towarowa 3.

Na odcinkach objazdowych linie będą obsługiwać wszystkie przystanki.

W przypadku wcześniejszego zakończenia zgromadzenia i odblokowaniu ul. Towarowej autobusy i trolejbusy wrócą na swoje pierwotne trasy.

W przypadku zaplanowania kolejnych zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej powyższy komunikat zostanie zaktualizowany na stronie ZTM.


Źródło : https://umtychy.pl/