Bilety na pociągi KŚ są już dostępne za pośrednictwem KOLEO.

 


Astarium, właściciel platformy KOLEO – lidera w sprzedaży biletów kolejowych w Polsce – wraz z Kolejami Śląskimi informują, że bilety na pociągi KŚ są od 22 sierpnia 2022 dostępne za pośrednictwem KOLEO.

W KOLEO dostępna jest pełna oferta Kolei Śląskich – zarówno bilety jednorazowe, jak i miesięczne, na rower, bagaż czy psa. Bilety można kupić w aplikacji KOLEO na urządzenia z systemami Android, Huawei Apple iOS lub za pośrednictwem platformy koleo.pl. W trakcie zakupów w KOLEO można korzystać ze wszystkich zniżek i ofert promocyjnych przygotowanych przez Koleje Śląskie.
– Zawsze dążymy do wprowadzania rozwiązań ułatwiających korzystanie z naszych usług. Szczególnie zależy nam na rozbudowie kanałów sprzedaży mobilnej. – mówi Patryk Świrski, Prezes Zarządu Kolei Śląskich – Zachęcam zatem do korzystania z aplikacji KOLEO. Kupując bilet elektroniczny, nie tylko szybko i bezpiecznie wnosimy opłatę za przejazd, ale także w wymierny sposób dbamy o środowisko naturalne. – dodaje Prezes Świrski.

Gwarancja najlepszej ceny!
Ceny biletów Kolei Śląskich w KOLEO są dokładnie takie same jak u przewoźnika, zgodnie z gwarancją najlepszej ceny KOLEO – bez żadnej dodatkowej prowizji czy dodatkowych opłat transakcyjnych. – Głęboko wierzę w to, że mieszkańcy województwa Śląskiego, tak jak wcześniej mieszkańcy innych części Polski, w których już działa nasza platforma, szybko przyzwyczają się do wygody jaką jest szybkie i bezpieczne kupno biletu w aplikacji KOLEO – powiedział Kuba Czajkowski, Prezes zarządu Astarium – właściciela platformy KOLEO.

Witamy Śląskie!
Dla mieszkańców województwa Śląskiego KOLEO wspólnie z Kolejami Śląskimi uruchomiło specjalną, bardzo atrakcyjną promocję – do końca września 2022 każdy nowy użytkownik KOLEO, który będzie chciał skorzystać z możliwości zakupu biletu KŚ w aplikacji KOLEO dostanie 10 zł rabatu po wpisaniu kodu promocyjnego WEBKS10 podczas płatności.

Zakup biletu KŚ w KOLEO możliwy jest do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu, pasażer może nabyć bilet elektroniczny dla siebie i dla 5 innych osób w jednej transakcji. Płatność za bilety w aplikacji KOLEO jest możliwym kontem KOLEO (konto przedpłacone), kartą płatniczą, Blikiem, Apple Pay i Google Pay.


Źródło : https://www.kolejeslaskie.com/