Koleje Śląskie oficjalnym przewoźnikiem podczas festiwalu INDUSTRIADA 2022 – informacja o przejazdach.

 


Już od 9 lat Koleje Śląskie czynnie uczestniczą w festiwalu INDUSTRIADA. Motywem przewodnim XIII edycji święta Szlaku Zabytków Techniki jest „Po Szychcie. Czas na fajrant!”.

Już 3 września odbędzie się największy festiwal dziedzictwa przemysłowego w tej części Europy, a zarazem święto Szlaku Zabytków Techniki. W skrócie? 13. edycja, 41 obiektów, 25 miejscowości, 350 wydarzeń. Koleje Śląskie zostały oficjalnym organizatorem transportu podczas festiwalu, umożliwiając tym samym bezpłatny dojazd do większości atrakcji INDUSTRIADY 2022.

W tym roku w towarzystwie rodziny i przyjaciół będziemy poszukiwać pomysłów na spędzenie wolnego czasu, relaks i odpoczynek. Przed ogromem atrakcji będzie można znaleźć chwilę wytchnienia w naszych ekologicznych i komfortowych składach, którymi bezpłatnie można dotrzeć do większości obiektów. 

Rezerwacja bezpłatnego przejazdu pociągami Kolei Śląskich odbywać się będzie przez systemem rezerwacji internetowej. Posiadaną rezerwację należy wymienić na bezpłatny bilet uprawniający do przejazdu.

Można to zrobić w następujący sposób:

– w dniu wydarzenia oraz dzień wcześniej – w kasach biletowych Kolei Śląskich,

– w dniu wydarzenia – u kierownika pociągu.

Zamianę rezerwacji na bilet należy dokonać bezpośrednio po wejściu do pociągu.

Szczegóły dotyczące bezpłatnych przejazdów można znaleźć w Regulaminie dostępnym pod adresem: https://industriada.kolejeslaskie.com/regulamin.pdf oraz na stronie internetowej www.industriada.pl/transport/

Link aktywacyjny do rezerwacji miejsc: industriada.kolejeslaskie.com


Źródło : https://www.kolejeslaskie.com/