Orkiestra w miasta! Już 27 sierpnia w Tychach.

 


Wyobraź sobie, że w drodze do pracy, na zakupy lub na spacer spotykasz orkiestrę dętą, która akurat gra Twój ulubiony utwór. Jak by to było móc na chwilę zapomnieć o rzeczywistości i dać się ponieść muzyce w zupełnie przypadkowym miejscu? Przekonajmy się! Orkiestra dęta Teatru Rozrywki rusza z misją w miasto! A dokładnie w 5 miast. Od czerwca do września orkiestrę spotkacie w Katowicach, Pszczynie, Imielinie, Mysłowicach i w Tychach, gdzie zagra po dwa koncerty w centrach miast, parkach, a może nawet na przystankach autobusowych?

Najbliższe koncerty już 27 sierpnia w Tychach:

  • 12:00 – Paprocany
  • 14:00 – Plac Baczyńskiego

Nie zdradzamy wszystkich tytułów, ale w repertuarze na pewno znajdą się klasyki takie jak: Yellow Submarine (The Beatles), When I’m Sixty-Four (Benko Dixieland Band), utwory z musicali “West Side Story” i “Skrzypek na dachu”, a nawet fragmenty ścieżki dźwiękowej z filmu “Gwiezdne Wojny” i wiele innych.

Brass band składa się z muzyków Teatru Rozrywki, a nad programem artystycznym “Orkiestry w miastach!” czuwa Ewa Zug – kierownik zespołu wokalnego Teatru Rozrywki.Źródło : https://teatr-rozrywki.pl/