Ruszają zapisy do Tyskiej Ligi Futsalu na sezon 2022/2023.

 


Lato w pełni, ale sezon 2022/2023 nadchodzi coraz większymi krokami. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że TLF rusza z zapisami do 13 edycji TYSKIEJ LIGI FUTSALU! O tym dla kogo będzie ona szczęśliwa przekonamy się po 6 miesiącach rywalizacji na najwyższym poziomie na dwóch szczeblach rozgrywkowych. Początek sezonu bez zmian – przełom września i października, a udział wziąć będzie mogło maksymalnie 18 zespołów, co oznacza, że jeśli do gry zgłoszą się wszystkie drużyny z poprzedniego sezonu to zostaną nam zaledwie dwa miejsca dla nowych ekip.

Plan na sezon 22/23 jest następujący :

  • 1 liga – 10 zespołów (mecz i rewanż, co daje nam w sumie 18 kolejek)
  • 2 liga – 8 zespołów (mecz i rewanż + runda dodatkowa po podziale na grupę mocniejszą i słabszą [po 4 zespoły] co daje nam w sumie 17 kolejek)
  • Standardowo na koniec sezonu ligowego zostanie rozegrany turniej TLF CUP połączony z ceremonią wręczenia pucharów, statuetek i nagród oraz grillem.

Harmonogram zapisów jest następujący :

  • do 15.08.2022 trwają tzw. zapisy zamknięte dla starych zespołów + otwarte zapisy dla nowych zespołów (2 wolne miejsca).
  • 16.08.2022 to data w której zacznie obowiązywać zasada „kto pierwszy ten lepszy” i jeśli któryś ze starych zespołów nie zgłosi swojego akcesu do 15.08.2022 to może stracić miejsce w lidze na rzecz nowej drużyny

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą mailową na adres futsaltychy@gmail.com. Obowiązkowe jest wysłanie uzupełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 100zł, która gwarantuje zespołowi miejsce w Lidze.

Zamknięcie zapisów – 31.08.2022. (komplet drużyn oznacza automatyczne zamknięcie zapisów).

WAŻNE: Organizator może odmówić przyjęcia danego zespołu bez podania przyczyny.

Poniżej przedstawiamy również wymogi licencyjne jakie musi spełnić każdy zespół, aby zagrać w Tyskiej Lidze Futsalu w sezonie 2022/2023 :

  • Posiadanie aktywnego profilu na FB
  • Podpisanie oświadczeń z każdym z zawodników (odchodzimy od kontraktów)
  • Przesłanie na adres mailowy Organizatora (futsaltychy@gmail.com) zdjęć każdego zawodnika w koszulce klubowej (od pasa wzwyż) na potrzeby rozwoju strony internetowej. Każdy zawodnik powinien wykonać zdjęcie we własnym zakresie i przesłać je do swojego Kapitana lub Kierownika. Następnie Kapitan/Kierownik przesyła komplet podpisanych (imię i nazwisko zawodnika) zdjęć do Organizatora.

Szczegółowe informacje pod adresem mailowym futsaltychy@gmail.com


Źródło : http://futsal-tychy.futbolowo.pl