W Multikinie ruszyła przedsprzedaż biletów na „DC LIGA SUPER-PETS”.

 


15 lipca br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „DC Liga Super-Pets”. Już dziś kup bilet na najnowszą animację, która wejdzie na ekrany 29 lipca br. Bilety są dostępne w kasach kin, na stronie www.multikino.pl i w aplikacji mobilnej.

W filmie „DC Liga Super-Pets” superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów. Stern, doświadczony scenarzysta i konsultant przy filmach z serii LEGO®, debiutuje w roli reżysera pełnometrażowej animacji. Jej scenariusz napisał on sam z Johnem Whittingtonem, z którym niejednokrotnie współpracował. Przy pisaniu scenariusza posłużyli się postaciami ze świata DC, w tym postacią Supermana.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 29 lipca – 4 sierpnia br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon.

W Multikinie Radom i Lublin przedsprzedaż biletów na film „DC Liga Super-Pets” rozpocznie się 19 lipca br. W kinach sieci Multikino: Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Pruszków, Lublin, Tychy Gemini, Kielce, Kraków, które nie są objęte przedsprzedażą bilety można będzie nabyć od 27 lipca br.