Przejdźmy na TY – prezentacja drużyny piłkarskiej przed sezonem 2022/23.

 


Tyskie Browary Książęce to miejsce, które każdy tyszanin zna doskonale. Właśnie tam, na terenie Pubu pod Browarem w najbliższą sobotę (9 lipca) odbędzie się prezentacja piłkarskiej drużyny GKS Tychy przed startującym niebawem sezonem Fortuna 1 Ligi. Start imprezy o godzinie 18:00.

Przedsezonowa prezentacja będzie idealną okazją, by poznać zespół (na czele z nowym trenerem Dominikiem Nowakiem), który 16 lipca rozpocznie walkę na pierwszoligowych boiskach. Podczas wydarzenia na wszystkie osoby, które zdecydują się spędzić z GKS-em Tychy sobotnie popołudnie, czekać będzie wiele atrakcji.

O godzinie 18:00 w sali tyskiego browaru rozpocznie się część oficjalna, w trakcie której będzie można posłuchać rozmów z osobami związanymi z klubem (m.in. z członkami wicemistrzowskiej drużyny), wziąć udział w konkursie z trójkolorowymi nagrodami oraz oczywiście poznać każdego z członków tyskiej drużyny na sezon 2022/2023.

W ogródku pubu zlokalizowany zostanie klubowy namiot, gdzie będzie można zaopatrzyć się w trójkolorowe gadżety. Natomiast gospodarze wraz ze swoją nową marką Tyskie Smoki zaproszą do darmowej degustacji grillowego przysmaku (ilość ograniczona).