,,W drodze po Marzenia” – akcja dwóch tyskich policjantów i funkcjonariusza Straży Miejskiej.

 


Dwaj tyscy policjanci oraz funkcjonariusz Straży Miejskiej wyruszyli wczoraj rano w rowerową trasę charytatywną ,,W drodze po Marzenia”. Akcja ma na celu wsparcie fundacji „Klinika Marzeń”, a dzięki temu realizację marzeń dzieci z chorobami onkologicznymi. Celem trasy jest pokonanie odcinaka Tychy-Warszawa. Trzymamy kciuki i życzymy bezpiecznej drogi!

W środę  po godzinie 5.00 asp. szt. Marcin Dziedzic, asp. Zbigniew Klimczak z tyskiej komendy oraz funkcjonariusz Straży Miejskiej Piotr Rydz ruszyli w charytatywną, rowerową trasę z Tychów do Warszawy. Funkcjonariusze zaangażowali się w inicjatywę w czasie wolnym od służby. Cała trasa liczy około 500 km, a finał przewidziany jest w Warszawie pod pałacem Kultury.

Poprzez udział w akcji ,,W drodze po Marzenia” policjanci tyskiej komendy oraz strażnik miejski nie tylko promują zdrowy styl życia poprzez jazdę na rowerze ale i wspierają realizacje marzeń dzieci z chorobami onkologicznymi. Akcja pozwala pomóc w spełnianiu marzeń dzieci i młodzieży, która cierpi na choroby zagrażające ich życiu. Tutaj każdy może wesprzeć akcję.


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/