Już dziś kupisz w Multikinie bilety na film „Elvis”.

 


Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Elvis”, który wejdzie na ekrany 24 czerwca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Twórca, wizjoner, nominowany do Oscara Buz Luhrmann, przedstawia dramat Warner Bros Pictures „Elvis” z Austinem Butlerem i zdobywcą Oscara Tomem Hanksem. Historia Elvisa Presleya (Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 24-30 czerwca  br. W Multikinie Gdańsk i Elbląg przedsprzedaż obowiązuje tylko na okres 24-26 czerwca br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon.