Rowerowa Gra Miejska w Tychach.

 


W niedzielę 12 czerwca zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnej, rowerowej grze miejskiej. Na uczestników czekają zagadki i nagrody, a gra odbędzie się w ramach trwającej w czerwcu rywalizacji – Rowerowej Stolicy Polski.

Gra rozpocznie się 12 czerwca o godzinie 10.00 pod Urzędem Miasta Tychy.

Cel gry

Zadaniem uczestników zabawy jest znalezienie punktów i rozwiązanie zagadek pozwalających poznać miasto Tychy. Każda z drużyn otrzyma pakiet startowy, a w nim m.in. mapę, karte do gry, opaskę odblaskową oraz wodę.

Zespoły rywalizują ze sobą podczas rozwiązywania zadań, ale nie jest to wyścig na czas (punkty karne przyznawane są tylko w przypadku przekroczenia czasu zakończenia gry, czyli godziny 15.00).

Jak się zgłosić? 

Aby wziąć udział w grze, należy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez zgłoszenie mailowe zespołu z podaniem imienia nazwiska i wieku uczestników pod adresem: grarowerowa@noltychy.pl do dnia 11.06.2022r do godz. 21:00. W grze może wziąć udział 40 zespołów – decyduje kolejność zgłoszeń.

Kręcimy dla Tychów – Rowerowa Stolica Polski 2022

Rowerowa Gra Miejska organizowana jest w ramach trwającej rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Uczestnicy gry (poza dziećmi) powinni mieć w telefonach zainstalowaną aplikację Aktywne Miasta i kręcić kilometry dla Tychów.

W ubiegłorocznej rywalizacji Tychy zajęły w klasyfikacji ogólnej 22 miejsce oraz 2 miejsce wśród miast o liczbie od 100 001 do 200 000 mieszkańców. Ponadto zajęliśmy 1 miejsce w liczbie przejechanych kilometrów wśród śląskich miast.

Pełna informacja o zasadach gry znajduje się w regulaminie.Źródło : https://umtychy.pl/