Pomóż tyskim tancerkom zatańczyć w finałach Dance World Cup. Wesprzyj „zrzutkę”.

 


Tancerki Stowarzyszenia D WAY OF LIFE więcej niż taniec! pomyślnie przeszły przez polskie eliminacje do Dance World Cup, najbardziej prestiżowej imprezy tanecznej na świecie! W eliminacjach wystartowało ponad 220 prezentacji, a oceniało je międzynarodowe jury. Awans wytańczyły : Natalia Cieślak (solo jazz), Maja Cybulska (solo jazz, solo modern), Natasza Kabus (solo jazz, solo modern) i Nina Okońska (solo show dance).

Natalia, Maja, Natasza i Nina, to niezwykle utalentowane, ambitne i pozytywne Tancerki. Z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego treningu i występu, co przekłada się na sukcesy. W dniu kwalifikacji ich marzenie zaczęło się spełniać… ale prawo startu w czerwcowych finałach w San Sebastián, w Hiszpanii, to dopiero początek

Teraz czas na intensywne przygotowania, o co zadbają instruktorzy i tancerki, a dla nas, jako tanecznej społeczności – czas na działanie! W związku z wysokimi kosztami udziału w tym wielkim wydarzeniu, chcemy zachęcić Was do wsparcia „zrzutki”. Zebrane pieniądze przeznaczymy na opłacenie lotów i zakwaterowania Tancerek w San Sebastián.

Bądźcie częścią tej przygody, a dziewczęta z pewnością wytańczą serce na scenie.

Link do zrzutki : https://zrzutka.pl/5zemwr

This slideshow requires JavaScript.