49. Tyski Wieczór Uwielbienia.

 


49. Tyski Wieczór Uwielbienia odbędzie się w wyjątkowy wieczór – będzie to Wigilia Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Jak apostołowie w Wieczerniku będziemy czuwać we wspólnocie i modlić się o obfite wylanie Ducha.

Słowa z Dziejów: „I wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym” (Dz 2,4a) będą hasłem przewodnim tego spotkania.

Gościem specjalnym tego TWU będzie ks. abp Adrian Galbas – koadiutor archidiecezji katowickiej. Będzie on przewodniczyć Eucharystii oraz wygłosi homilię.

Zapraszamy wszystkich 4 czerwca do wspólnej modlitwy do kościoła bł. Karoliny w Tychach, przy ul. Tischnera 50.

W Tyskim Wieczorze będzie można uczestniczyć na żywo oraz online:
▶️ na kanale YouTube https://www.youtube.com/centrumduchowoscitychy
▶️ na Facebooku: https://www.facebook.com/centrumduchowosci
PLAN Tyskiego Wieczoru Uwielbienia:
▶️ 18.30 – Eucharystia
▶️ 19.45 – słowo Marcina Zielińskiego
▶️ 19.55 – Czuwanie modlitewne (uwielbienie oraz modlitwa o uzdrowienie)
▶️ ok. 22.00 – zakończenie
Tyskie Wieczory Uwielbienia to wyjątkowe spotkania modlitewne, podczas których przede wszystkim oddajemy chwałę Bogu – chwalimy Jego dobroć, miłość i miłosierdzie. Podczas Tyskich Wieczorów Uwielbienia polecamy Bogu wszystkich potrzebujących uzdrowienia – duchowego, psychicznego, czy fizycznego. Świadectwa spływające od lat potwierdzają, że to wyjątkowy czas przychodzenia Pana Boga. Wielu ludzi doświadczyło przebudzenia wiary, nawrócenia, podniesienia na duchu, czy fizycznego wyleczenia. Niezwykły klimat Tyskich Wieczorów tworzą też śpiewy, z których słynie Centrum Duchowości – przygotowywane każdorazowo przez wiele tygodni na modlitwie indywidualnej i wspólnotowej.