Już dziś kupisz w Multikinie bilety na „Jurassic World: Dominion”.

 


30 maja Multikino rozpoczyna przedsprzedaż biletów na „Jurassic World: Dominin”! Film wejdzie na ekrany 10 czerwca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Steven Spielberg i Colin Trevorrow powracają jako producenci wykonawczy trzeciej odsłony serii „Jurassic World”, jednej z największych serii w historii kina.

„Jurassic World: Dominion” rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. „Jurassic World: Dominion” pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne. W rolach głównych w zapierającym dech w piersiach widowisku występują: Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, zdobywczyni Oscara® – Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 10-16 czerwca  br.  Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon.