Sebastian Steblecki, Bartosz Biel, Kacper Janiak i Krystian Wachowiak odchodzą z GKS-u.

 


Czterem zawodnikom, którym z końcem czerwca wygasają kontrakty odchodzą z GKS-u Tychy. W tym gronie znaleźli się Sebastian Steblecki, Bartosz Biel, Kacper Janiak i Krystian Wachowiak.

Najdłuższym stażem w zespole trójkolorowych może pochwalić się Sebastian Steblecki. 30-letni pomocnik występował w GKS-ie przez cztery sezony, w trakcie których rozegrał 131. oficjalnych spotkań i zdobył dziewięć bramek.

Bartosz Biel do Tychów trafił przed startem sezonu 2020/21 i w trakcie dwuletniej gry w GKS-ie wystąpił w 65. spotkaniach i strzelił dziewięć bramek.

Kacper Janiak był piłkarzem GKS-u w zakończonym przed kilkoma dniami sezonie. Rozegrał łącznie 17 meczów.

Rundę wiosenną rozgrywek 2021/22 w Tychach spędził Krystian Wachowiak, który zanotował 13 występów na boiskach Fortuna 1 Ligi.

W przypadku Stebleckiego i Biela tyski klub nie zdecydował się na przedłużenie wygasających z końcem czerwca umów, natomiast Janiak i Wachowiak wracają do swoich macierzystych drużyn po okresie wypożyczenia, odpowiednio do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza oraz Wisły Kraków.

Sebastian, Bartosz, Kacper, Krystian – dziękujemy za reprezentowanie trójkolorowych barw i życzymy powodzenia w dalszej karierze.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka-nozna/