Już 28.05 wielkie otwarcie Sklepu Tefal w Galerii Gemini Park Tychy.

 


Wielkie otwarcie Sklepu Tefal już 28 maja w Gemini Park Tychy przy ul. Towarowej.

Z okazji otwarcia nowego sklepu w Tychach, Tefal zaprasza na kolejną odsłonę sprzątania natury. Tym razem Tefal wraz ze swoimi klientami  zadba o czystość Jeziora Paprocany. Widzimy się 25 maja o godz. 10:00!

AKCJA Sprzątamy gdy się otwieramy – Tefal w Tychach

Tefal od lat towarzyszy i pomaga w codziennym życiu. Przygotowywanie posiłków, sprzątanie i dbanie o najbliższych stają się przyjemnością. Wśród produktów firmy Tefal znajdziecie nie tylko dobrze znane garnki i patelnie, lecz także m.in.: urządzenia do prasowania, odkurzacze, urządzenia do gotowania czy oczyszczacze.

W 1968 roku Tefal został częścią Groupe SEB. Firma jest jednym z liderów wśród producentów małego AGD i wyposażenia kuchni. Zatrudnionych jest ponad 30 tysięcy ludzi, którzy dbają o innowacje. Każdego roku na rynku pojawia się ponad 250 nowych produktów w przeszło 150 krajach.

Tefal na początku wprowadził garnek z nieprzywierającą powłoką. Był to kamień milowy, stał się liderem w sprzedaży garnków i patelni. Do dziś stara się wzbogacać portfolio swoich produktów przede wszystkim w zakresie małego AGD. Warto tu wspomnieć o serii Ingenio, która znacząco pozwala powiększyć przestrzeń w kuchennych szafkach. Oprócz tego naczynia sygnowane linią Ingenio doskonale nadadzą się do pieczenia i przechowywania potraw. Wielu z Was słyszało także zapewne o Tefal Optigrill. Grille elektryczne pozwalają na przygotowywanie posiłków z perfekcyjnymi rezultatami. Jeśli potrzebujecie odświeżyć swoje ubrania, to polecamy system Tefal IXEO Power.