Nocny Maraton Filmowy : „Fantastyczne zwierzęta” już 8 kwietnia w tyskim Multikinie.

 


Prawdziwa gratka dla fanów magii w każdym wieku! Niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na dużym ekranie niesamowite przygody bohaterów z filmowej serii „Fantastyczne zwierzęta” już 8 kwietnia w kinach sieci Multikino.

Czeka nas powrót do świata magii! Nadchodzi jedna z bardziej wyczekiwanych premier nadchodzącej wiosny, czyli „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A” ! Z czym zmierzą się czarodzieje znani z uniwersum Harry’ego Pottera? Tym razem profesor Dumbledore (Jude Law) będzie próbował powstrzymać potężnego czarnoksiężnika Grindelwalda (Mads Mikkelsen) przed przejęciem władzy nad światem czarodziejów. Powoła w tym celu specjalną drużynę. Czy wspólnie uda im się pokonać siły zła? Warto przekonać się 8 kwietnia o godzinie 22:00 w kinach sieci Multikino.

 

To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na dużym ekranie także poprzednie części filmowej serii, opartej na scenariuszach autorstwa J.K. Rowling: „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ” oraz „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA”. Jedno jest pewnie – to będzie prawdziwie magiczny wieczór!

Podczas MARATONU FANTASTYCZNYCH ZWIERZĄT zaprezentujemy trzy filmy:

– FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ

– FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA

– FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A

 

*** Więcej informacji *** https://www.multikino.pl

 

NMF: MARATON FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA odbędzie się 8 kwietnia (piątek) jednocześnie we wszystkich Multikinach w Polsce (z wyłączeniem Multikina Stary Browar, Młociny, Sopotu, Rzeszowa )

Godzina rozpoczęcia:

Rozpoczęcie o 22:00

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów,

– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

– przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 18.03.2021

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

– nie prowadzimy „wielkiej dolewki”.

– W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

  1. osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
  2. osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  3. osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  4. osoby w wieku poniżej 16 roku życia – będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.