Znieczulenia zewnątrzoponowe dla wszystkich pacjentek porodówki tyskiego Szpitala Megrez.

 


Od 1 kwietnia 2022 r. Szpital Megrez w Tychach wprowadził możliwość znieczulenia zewnątrzoponowego dla wszystkich chętnych rodzących w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. To duża zmiana podnosząca jakość opieki okołoporodowej zgodnie z obowiązującymi standardami. Usługa jest bezpłatna, a przy wsparciu odrębnego zespołu lekarzy specjalistów-anestezjologów dostępna całą dobę.

Dzięki staraniom Zarządu Megrez sp. z o.o. oraz Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii – lek. med. Janusza Michalaka zespół lekarzy specjalistów zajmie się prowadzeniem znieczulenia w trakcie porodu. Co istotne, w ramach ciągłego podnoszenia kwalifikacji kadra pracująca w Oddziale przeszła także specjalne, interdyscyplinarne szkolenie w temacie znieczuleń oraz leczenia bólu pooperacyjnego.

Porodówka w Szpitalu Megrez jest jedną z najnowocześniejszych tego typu w województwie śląskim. Oddział Ginekologiczno-Położniczy oraz Neonatologiczny rok temu przeszły generalny remont. Oferujemy przyszłym mamom kompleksowo wyposażone sale porodowe, w tym salę do porodów w wodzie, liczne formy łagodzenia bólu porodowego, porody rodzinne, salę cięć cesarskich znajdującą się bezpośrednio w Oddziale oraz wiele innych udogodnień. Opiekę nad pacjentkami sprawuje zespół wykwalifikowanych lekarzy-specjalistów oraz położnych, które każdego dnia dbają o bezpieczeństwo i komfort swoich podopiecznych.


Źródło : http://www.szpitalmegrez.pl/