Przekaż 1% podatku Jasiowi z Tychów.

 


Jasiu z Tychów ma prawie 12 lat. Od urodzenia jest niewidomy, ma mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę. Jest niepełnosprawny umysłowo i ruchowo w stopniu znacznym. Nie potrafi mówić, ale wszystko rozumie.

Stale pracuje nad sobą. Regularnie ćwiczy, żeby móc jak najdłużej chodzić. Nie potrafi tego robić samodzielnie, ale prowadzony, dobrze sobie radzi na krótkich dystansach.

Jest  bardzo pogodnym chłopcem. Dzień bez uśmiechu to dzień stracony, choć oczywiście jak każdy nastolatek potrafi strzelać fochy.

Kocha muzykę. Grywa swoje własne kompozycje na pianinie. Bardzo awangardowe, ale uspokajają resztę rodziny. Jest też fanem ostrzejszych brzmień, lubi słuchać rocka i metalu, a muzyka klasyczna go relaksuje.

Uczęszcza do OREW w Tychach. Uwielbia szkołę, kolegów, panie opiekunki oraz nauczycielki

Jasiek rośnie, za rok, najwyżej półtora, będzie potrzebował kolejnych ortez., które są niezbędne do chodzenia. Bez nich przykurcza nogi w kolanach, czuje się bardzo niepewnie, nie potrafi ustać. Brak ortez spowoduje, że przestanie chodzić, dlatego tak ważne jest, żeby miał je cały czas.

Dlatego prosimy o wparcie 1% podatku – liczy się każda kwota.

Wystarczy w rozliczeniu PIT w miejscu KRS wpisać 0000037904 a w rubryce ‚cel szczegółowy’ wpisać 24387 GARDNER JAN, oraz zaznaczyć pole „Wyrażam zgodę”
Bardzo dziękujemy!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


Jeśli nie możesz przekazać 1 % podatku pomóż dokonając wpłaty na subkonto podopiecznego w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
24387 Gardner Jan darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Możesz również przekazać wpłatę >> TUTAJ <<

https://dzieciom.pl/podopieczni/24387?fbclid=IwAR2cIWu8nlOLTrmlg9at3rt2b2911bxHIJzkUVKxuvzuxXOqhvbM7vRpwto