Zwycięstwo tyskich futsalistów na inaugurację drugiej rundy.

Na inaugurację drugiej rundy 1 Ligi Futsalu tyszanie zrewanżowali się ZKS Unii Tarnów za porażkę w pierwszej rundzie wygrywając 7-4.
Goście otworzyli wynik spotkania, po czym do wyrównania doszło po….trafieniu samobójczym. Ostatnie słowo pierwszej połowy to znów trafienie tarnowian. Wynik po pierwszej połowie 1-2.
W drugiej połowie tego bardzo wyrównanego spotkania, udało się w końcu przełamać defensywę gości i za sprawą, dwukrotnie Widucha oraz Słoniny, GKS wyszedł na prowadzenie 4-2. Radość nie trwała długo, jeszcze w tej samej minucie goście złapali kontakt, strzelając swoją trzecia bramkę.
Goście już w 37 minucie wycofali bramkarza, co zostało skrzętnie wykorzystane przez Słoninę i Hiszpańskiego. Ostatnią bramkę dla tyszan strzelił Pasierbek, goście odpowiedzieli czwartym trafieniem w 40 minucie ustalając wynik na 7-4 dla GKS Futsal Tychy.
GKS Futsal Tychy – Unia Tarnów 7:4 (1:2)
Bramki dla GKS-u: Widuch-2, Słonina-2, Pasierbek, Hiszpański, samobójcza.
Po tym zwycięstwie GKS przesunął się na 5 miejsce w tabeli.

Źródło : GKS Futsal Tychy