Porażka tyskich rezerw w pierwszym sparingu.

Jeszcze przed końcem roku tyszanie pewnie wygrali ze Spartą Katowice 4:0. W meczu rewanżowym musieli uznać wyższość rywali, którzy zasłużenie zwyciężyli, aplikując naszej drużynie aż sześć bramek.

Goście wynik otwarli w 13. minucie, kiedy to uderzeniem pod przysłowiową ladę pokonali Sipa. Chwilę później w przeciągu kilkudziesięciu sekund podwyższyli na 0:3.

Po zmianie stron pech nie oszczędził naszych bramkarzy i przyjezdni zdołali dołożyć jeszcze dwa trafienia.

Pod koniec spotkania zobaczyliśmy jeszcze dwie bramki. Wpierw na 0:6 wynik wyśrubowali rywale, a po dziesięciu minutach, uderzeniem z pierwszej piłki na jedenastym metrze, honorowego gola zdobył Mosur.

GKS II Tychy – Sparta Katowice 1:6 (0:3)
1:6 Mosur (83.)

GKS II Tychy: Sip – Jakubowski, Kopczyk, Bielusiak, Legenzow, Ploch, Dzięgielewski, Steblecki, Biegański, Pipia, Paluch oraz Baczewski, Kokoszka, Rabiej, Hachuła, Krzosa, Borzęcki, Kawka, Mosur, Śmiłowski, Rutkowski, Czarnogłowski. Trener Jarosław Zadylak.