Nemanja Nedić przedłużył kontrakt z GKS-em do 30 czerwca 2024 roku.

 


Nemanja Nedić zostaje w Tychach na dłużej! Kontrakt Czarnogórca, obowiązujący dotychczas do końca obecnego sezonu, został dzisiaj przedłużony i będzie teraz ważny co najmniej do 30 czerwca 2024 roku.

26-letni środkowy obrońca trafił do GKS-u przed startem minionych rozgrywek i w ciągu półtorarocznej gry w trójkolorowych barwach stał się ważną częścią tyskiego zespołu. „Nema” zasłynął swoją walecznością, charakterem i – co kluczowe – wysokim poziomem umiejętności piłkarskich, czym zaskarbił sobie sympatię kibiców.

Powyższe słowa potwierdzają również statystyki. Czarnogórzec jest liderem całej Fortuna 1 Ligi pod względem wygranych pojedynków.

Nemanja przez półtora roku występów w naszych barwach zaprezentował wysokie umiejętności, siłę fizyczną i boiskowy charakter. Ogromnym jego atutem jest stabilna forma. Znajduje się w bardzo dobrym wieku, jak na środkowego obrońcę i głęboko wierzę, że wraz z naszym klubem będzie pokonywał kolejne etapy piłkarskiego rozwoju – mówi Leszek Bartnicki, Prezes Zarządu KP GKS Tychy.

Nedić rozegrał dotychczas 47 meczów w koszulce z zielono-czarno-czerwonym trójkątem, w których strzelił dwie bramki. Czekamy na kolejne, udane występy w GKS Tychy!


Źródło : https://gkstychy.info/pilka-nozna/