Koncert Happysad w Tichauer Music.

 


Tichauer Music / Browar Obywatelski Tychy – 19 listopada 2021 r., godz. 20:00

Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie.
Browar Obywatelski w Tychach i marka Tichauer to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski a zarazem miejsce niezwykłe gdyż ze sceną 360 stopni.
Kolejnym koncertem pod szyldem Tichauer Music będzie występ zespołu Happysad który odbędzie się 19 listopada 2021 roku o godzinie 19:00.
Zapraszamy wszystkich do Browaru Obywatelskiego już na godzinę 17:00, 𝐰 𝐜𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐛𝐢𝐥𝐞𝐭𝐮 na koncert otrzymują Państwo zwiedzanie Tichauer Art Gallery – Centrum sztuki współczesniej – pełnej fantastycznych rzeźb i obrazów wybitnych artystów z kraju i z zagranicy (Między innymi Salvador Dali).
Po wizycie w galerii zapraszamy do Tichauer Restaurant – serca Browaru Obywatelskiego. Zobowiązani dziedzictwem rzemieślniczego browaru, w karcie proponujemy tylko autorskie dania, które właściciel obiektu przywiózł z różnych zakątków świata oraz tradycyjne przepisy jego rodziny.
Ceny biletów:
I pula – do końca października – 89 i 109 PLN
II pula – od 1 do 18 listopada 119 i 99 PLN
III pula – w dniu koncertu – 129 i 109 PLN
Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Pod koniec sierpnia ukaże się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery, w październiku książkę Żanety Gotowalskiej Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad wyda Agora SA, a w tym samym czasie zespół wyruszy w trasę promująca płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej. Czego spodziewać się po tych koncertach?
„Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce – utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nieprezentowane, napisane z myślą o poprzednich płytach oraz kowery – czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów.” – mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński. „- Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów” – dodaje.
Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywając płytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca pt: Ślepota) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.

Źródło : Tichauer Music