Koncert 30 lat Raz Dwa Trzy – Tichauer Music / Browar Obywatelski Tychy.

 


Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie.
Browar Obywatelski w Tychach i marka Tichauer to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski a zarazem miejsce niezwykłe gdyż ze sceną 360 stopni.
Drugim koncertem pod szyldem Tichauer Music będzie występ zespołu Raz Dwa Trzy który odbędzie się 14 listopada 2021 roku o godzinie 19:00.
Zapraszamy wszystkich do Browaru Obywatelskiego już na godzinę 17:00, 𝐰 𝐜𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐛𝐢𝐥𝐞𝐭𝐮 na koncert otrzymują Państwo darmowe zwiedzanie Tichauer Art Gallery – Centrum sztuki współczesniej – pełnej fantastycznych rzeźb i obrazów wybitnych artystów z kraju i z zagranicy.
Po wizycie w galerii zapraszamy do Tichauer Restaurant – serca Browaru Obywatelskiego. Zobowiązani dziedzictwem rzemieślniczego browaru, w karcie proponujemy tylko autorskie dania, które właściciel obiektu przywiózł z różnych zakątków świata oraz tradycyjne przepisy jego rodziny.
Ceny biletów:
I pula – do końca października – 89 i 109 PLN
II pula – od 1 do 13 listopada 119 i 99 PLN
III pula – w dniu koncertu – 129 i 109 PLN
„30 lat jak jeden koncert…”
30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia.
Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.
Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno – literacki język.
Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A.Osieckiej i W.Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.
Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.
To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” – jego swoistym DNA.
Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.
Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !