22 Kwesta Listopadowa na rzecz Hospicjum im. św. Kaliksta.

 


Listopad zbliża się wielkimi krokami, więc trwają przygotowania do 22-giej Kwesty Listopadowej.

Jeżeli sytuacja na to pozwoli, kwestujących przy skarbonach wolontariuszy będzie można spotkać w dniach  31 października oraz 1 listopada  w godz. od 8.00 do 16.00.

Wolontariusze będą obecni na cmentarzach komunalnych tj. Wartogłowiec oraz Świerczyniec, jak również na cmentarzach przy tyskich parafiach św. Marii Magdaleny, Ducha Świętego oraz w parafii pw. Matki Bożej Pośredniczki Wszelkich Łask w Urbanowicach, parafii pw.św. Bartłomieja Apostoła w Bieruniu Starym,  jak również Parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Cielmicach.

Ze względu na ten trudny dla wszystkich czas, bardzo prosimy i jednocześnie zachęcamy Państwa gorąco do wsparcia  tyskiego Hospicjum drogą online.

Hospicjum św. Kaliksta można wspomóc wchodząc na stronę www.hospicjum.tychy.pl poprzez GUZIK „KWESTUJ ONLINE“, jak również wpłacając datek bezpośrednio na konto: SPOŁECZNE STOWARZYSZENIE HOSPICJUM IM. ŚW. KALIKSTA I

38 1020 2528 0000 0902 0014 8023

Dochód z kwesty zostanie przeznaczony na utrzymanie Domu Hospicyjnego w Tychach, który powstał jako dowód wdzieczności za pontyfikat św. Jana Pawła II.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zapraszamy wszystkich gorąco, do włączenia się do pomocy, której bardzo potrzebujemy.