II Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach.

 


Fundacja Internationaler Bund Polska zaprasza już po raz drugi do udziału w wyjątkowym wydarzeniu lokalnym jakim jest Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego.

Wydarzenie odbędzie się dnia 17 listopada 2021r. w godzinach od 15.00 do 18.00 w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury Tęcza, przy al. Niepodległości 188 w Tychach. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, dla których taniec jest pasją, którzy tańczą amatorsko, zarówno pod okiem trenerów, jak również tych, którzy rozwijają swoje umiejętności samodzielnie.

Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego to doskonała okazja, aby zaprezentować się zarówno przed liczną publicznością, jak również poddać się ocenie profesjonalnego jury. Przede wszystkim, to jednak wyjątkowa przygoda i doskonała, wielopokoleniowa zabawa. W Konkursie wziąć udział mogą zrównało soliści, jak i tańczące duety oraz formacje taneczne bez ograniczeń wiekowych. W konkursie zatańczyć może zarówno przedszkolak, jak i młodzież szkolna, osoby dorosłe oraz wyjątkowi i roztańczeni seniorzy.

Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować się w swojej ulubionej technice tańca do wybranej przez siebie muzyki. Wszyscy zawodnicy zastaną wyróżnieni dyplomem uczestnictwa, a w każdej kategorii wyłoniony zostanie laureat poprzez głosowanie jury. Przyznana zostanie również nagroda publiczności.

Zgłoszenia przyjmowane są w fundacji Internationaler Bund Polska – osobiście, mailowo lub korespondencyjnie do 5 listopada 2021r. Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.ib-polska.pl .

Projekt „Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach” realizowany jest w ramach konkursu „Tyskie Inicjatywy Kulturalne” ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Tychy na realizację zadania publicznego w 2021roku w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji. Współorganizatorem wydarzenia jest Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD”.