Festyn Śląski – impreza integracyjna na os. F i dzielnicy Zawiść.

 


Zapraszamy do zabawy w śląskich klimatach z Grzegorzem Stasiakiem i zespołem Rube Świnie!

21 sierpnia w sobotę w godzinach 16:00-20:00 odbędzie się Festyn Śląski, realizowany w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego pn. „Impreza integracyjna dla mieszkańców na osiedlu F i Zawiść”. Wydarzenie skierowane jest dla wszystkich mieszkańców Tychów i okolic. Doskonała okazja na wakacyjną zabawę w rodzinnej, sielskiej atmosferze. Każdy dorosły i każde dziecko znajdzie atrakcje dla siebie!

W programie między innymi zabawy, animacje, konkursy prowadzone przez harcerzy z Hufca Ziemi Tyskiej im. Wojska Polskiego. Wprowadzą uczestników w wyśmienity, śląski klimat prowadząc dawne zabawy podwórkowe tak doskonale znane starszym pokoleniom.

Nie zabraknie fotobudki z budkaselfie.pl, która dostarczy pięknej pamiątki z imprezy!

Nie zabranie dużej dawki śmiechu dzięki występowi kabaretowemu Grzegorza Stasiaka, którego część z Was może znać z programu telewizyjnego „Nauka Jazdy” oraz z Radio Fest, gdzie razem z Marcinem Janotą prowadzą FEST Dobry Dzień. Ślonsko godka, kupa śmiechu i fest dobro zabawa!

Imprezę zakończy znakomity zespół folkowy Rube Świnie.

Konferansjer: Robert Lubowiecki

PROGRAM:
16:00 Otwarcie imprezy, powitanie, słowo ze sceny
16:30 Biesiada z kabaretem Grzegorza Stasiaka
18:00 Konkurs dla dzieci – animacje podwórkowe, przeciąganie liny i inne. Konkursy przeplatane autorskim programem konferansjera .
19:00 Koncert Rube Świnie
W trakcie wydarzenia:
Fotobudka, animacje, gry, zabawy, konkursy.


Źródło : https://kultura.tychy.pl/