Sparing : tyskie rezerwy pokonały Szczakowiankę.

W starciu z przedstawicielem pierwszej grupy czwartej ligi tyszanie nie pozostawili złudzeń i pewnie pokonali miejscowych „Drwali” 4:2.

Jako pierwsi na listę strzelców mogli wpisać się gospodarze, ale piłka po uderzeniu z rzutu wolnego tylko ostemplowała spojenie słupka z poprzeczką. Wraz z upływem kolejnych minut inicjatywę coraz bardziej przejmowali jednak tyszanie i w 29. minucie za sprawą Kajetana Rutkowskiego otworzyli wynik meczu. Niespełna kwadrans później bramkę na 2:0 zdobył Zubrzycki wykorzystując podanie Hachuły.

Po zmianie stron „Trójkolorowi” zadali szybkie dwa ciosy. Wpierw Paluch wykorzystał rzut karny podyktowany na Biegańskim, a chwilę później Zubrzycki w pojedynku sam na sam z bramkarzem miejscowych okazał się górą i mieliśmy 4:0.

Niestety w końcówce spotkania podopieczni trenera Jarosława Zadylaka popełnili dwa błędy, które w konsekwencji skutkowały stratą dwóch bramek.

JSP Szczakowianka Jaworzno – GKS II Tychy 2:4 (0:2)

0:1 K. Rutkowski (29.)
0:2 Zubrzycki (43.)
0:3 Paluch (60. karny)
0:4 Zubrzycki (61.)
1:4 Zawodnik testowany (66.)
2:4 Bochenek (78. karny)

GKS II Tychy: 1. Dana (46, 12. Sip) – 3. Hachuła, 44. Bielusiak, 19. Kopczyk, 77. K. Rutkowski, 34. Krężelok, 31. Legenzow, 18. Zubrzycki, 79. Machowski, 47. Biegański, 24. Paluch oraz 9. Żelazowski, 7. Kokoszka, 17. Ploch, 4. Gurgul, 5. Śmiłowski, 97. Wilk. Trener Jarosław Zadylak.