CastoDrive – bezkontaktowy odbiór zamówień w sklepach Castorama.

 


Odbiór zamówienia z popularnego marketu budowlanego wkilka minut i to bez wysiadania z auta.CastoDrive jest odpowiedzią Castoramy na potrzebę bezkontaktowego odbioru zamówień przy sklepach sieci. Nowa forma realizacji zamówień gwarantuje wygodę, szybką obsługę oraz bezpieczeństwo.

 W Castoramie możemy łatwo zamówić tysiące produktów do ogrodu, budowy i wykończenia wnętrz bez wychodzenia z domu – online lub przez telefon. Oprócz usługi dostawy do domu lub Paczkomatu®InPost, możemy zamówienie odebrać osobiście w wyznaczonym punkcie stacjonarnym przy sklepie lub skorzystać z nowej opcji odbioru bez wysiadania z samochodu –CastoDrive.

CastoDrivejest formą odbioru osobistego przy sklepach Castorama produktów, zamówionych wcześniej online. Usługa jest bezpłatna i nie trzeba jej specjalnie zamawiać.

Wystarczy złożyć zamówienie przez internet na castorama.pl lub telefonicznie w wybranym sklepie, i po otrzymaniu informacji o jego skompletowaniu przyjechać na parking Castorama, zatrzymać się w oznaczonym miejscu CastoDrive i telefoniczne powiadomić obsługę sklepu o swoim przybyciu. Pracownik dostarczy zamówienie do samochodu w ciągu kilku minut. Odbiór odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, oczywiście bezkontaktowo, wygodnie i bezpiecznie. Dla ułatwienia na parkingach zamontowano tablice informacyjne z instrukcją.Przy każdym sklepie znajduje się kilka miejsc CastoDrive, które są dokładnie oznaczone, co ułatwia organizację odbiorów.

Nowa forma odbioru to bezpieczne i komfortowe zakupy oraz gwarancja szybkiej realizacji zamówienia.