1 liga futsalu : Luxiona AZS UMCS Lublin – GKS Futsal Tychy 4:4

Po bardzo dobrej grze w wyjazdowym meczu w Lublinie tyscy futsaliści wrócili do domu z jednym punktem. Gospodarze byli mocno zdeterminowani, aby zgarnąć trzy punkty w tym meczu, lecz to nasi zawodnicy byli bliżsi zwycięstwa. Do przerwy GKS przegrywał 2-1 goniąc wynik całą pierwszą połowę. W drugiej połówce tyska drużyna doprowadziła do remisu i zmusiła gospodarzy do gonienia wyniku. W końcówce meczu ekipa UMCS-u zdołała strzelić bramkę na 4-4 czym ustaliła wynik. Za tydzień tyszan czeka zaległy mecz wyjazdowy w Polkowicach, który rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 16:00.

AZS UMCS Lublin – GKS Futsal Tychy  4:4 (2:1)

bramki: Kochanowski, Krzyżowski, Migdał, Lisiński.

skład GKS: Modrzik, Wróblewski – Kochanowski, Sitko, Cichy, Lisiński, Pytel Paweł, Krzyżowski, Kokot, Migdał, Kumor, Banaszczyk