Komisja ds. Rozgrywek Śląskiego ZPN informuje, że po wycofaniu się z rozgrywek zespołu MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski i przeprowadzonych konsultacjach z klubami, dokonała zmiany terminarza IV ligi grupy 2.
Wiosną odbędzie się 15 kolejek bez pauz (zamiast 17 kolejek i 2 pauz). W kalendarzu pozostała jedna (26 maja) z trzech środ.
Wszystkie zespoły otrzymają walkowery za mecz z rundy wiosennej z MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski.
Kolejka nr 13 |
2021-03-06/15:00 |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
– |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
-:- |
2021-05-05/18:00 |
KS SPÓJNIA LANDEK |
– |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
-:- |
Kolejka nr 17 |
2021-04-14/17:30 |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
– |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
-:- |
Kolejka nr 18 |
2021-03-13/11:00 |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
– |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
-:- |
2021-03-13/15:00 |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
– |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
-:- |
2021-03-13/15:00 |
KS DECOR BEŁK |
– |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
-:- |
2021-03-13/15:00 |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
– |
KS KUŹNIA USTROŃ |
-:- |
2021-03-13/15:00 |
KS SPÓJNIA LANDEK |
– |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
-:- |
2021-03-13/15:00 |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
– |
LKS CZANIEC |
-:- |
2021-03-13/15:00 |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
– |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
-:- |
2021-03-14/12:00 |
KP GKS II TYCHY S.A. |
– |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
-:- |
Kolejka nr 19 |
2021-06-05/17:00 |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
– |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
-:- |
2021-06-05/17:00 |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
– |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
-:- |
2021-06-05/17:00 |
LKS CZANIEC |
– |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
-:- |
2021-06-05/17:00 |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
– |
KS SPÓJNIA LANDEK |
-:- |
2021-06-05/17:00 |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
– |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
-:- |
2021-06-05/17:00 |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
– |
KS KUŹNIA USTROŃ |
-:- |
2021-06-05/17:00 |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
– |
KS DECOR BEŁK |
-:- |
2021-06-05/17:00 |
KP GKS II TYCHY S.A. |
– |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
-:- |
Kolejka nr 20 |
2021-05-22/17:00 |
KP GKS II TYCHY S.A. |
– |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
-:- |
2021-05-22/17:00 |
KS DECOR BEŁK |
– |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
-:- |
2021-05-22/17:00 |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
– |
KS KUŹNIA USTROŃ |
-:- |
2021-05-22/17:00 |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
– |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
-:- |
2021-05-22/17:00 |
KS SPÓJNIA LANDEK |
– |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
-:- |
2021-05-22/17:00 |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
– |
LKS CZANIEC |
-:- |
2021-05-22/17:00 |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
– |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
-:- |
2021-05-22/17:00 |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
– |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
-:- |
Kolejka nr 21 |
2021-05-08/17:00 |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
– |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
-:- |
2021-05-08/17:00 |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
– |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
-:- |
2021-05-08/17:00 |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
– |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
-:- |
2021-05-08/17:00 |
LKS CZANIEC |
– |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
-:- |
2021-05-08/17:00 |
KS SPÓJNIA LANDEK |
– |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
-:- |
2021-05-08/17:00 |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
– |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
-:- |
2021-05-08/17:00 |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
– |
KS KUŹNIA USTROŃ |
-:- |
2021-05-08/17:00 |
KS DECOR BEŁK |
– |
KP GKS II TYCHY S.A. |
-:- |
Kolejka nr 22 |
2021-04-03/13:00 |
KS DECOR BEŁK |
– |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
-:- |
2021-04-03/13:00 |
KS KUŹNIA USTROŃ |
– |
KP GKS II TYCHY S.A. |
-:- |
2021-04-03/13:00 |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
– |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
-:- |
2021-04-03/13:00 |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
– |
KS SPÓJNIA LANDEK |
-:- |
2021-04-03/13:00 |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
– |
LKS CZANIEC |
-:- |
2021-04-03/13:00 |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
– |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
-:- |
2021-04-03/13:00 |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
– |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
-:- |
2021-04-03/13:00 |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
– |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
-:- |
Kolejka nr 23 |
2021-05-29/17:00 |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
– |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
-:- |
2021-05-29/17:00 |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
– |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
-:- |
2021-05-29/17:00 |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
– |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
-:- |
2021-05-29/17:00 |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
– |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
-:- |
2021-05-29/17:00 |
LKS CZANIEC |
– |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
-:- |
2021-05-29/17:00 |
KS SPÓJNIA LANDEK |
– |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
-:- |
2021-05-29/17:00 |
KP GKS II TYCHY S.A. |
– |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
-:- |
2021-05-29/17:00 |
KS KUŹNIA USTROŃ |
– |
KS DECOR BEŁK |
-:- |
Kolejka nr 24 |
2021-03-27/15:30 |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
– |
KS KUŹNIA USTROŃ |
-:- |
2021-03-27/15:30 |
KS DECOR BEŁK |
– |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
-:- |
2021-03-27/15:30 |
KS SPÓJNIA LANDEK |
– |
KP GKS II TYCHY S.A. |
-:- |
2021-03-27/15:30 |
LKS CZANIEC |
– |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
-:- |
2021-03-27/15:30 |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
– |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
-:- |
2021-03-27/15:30 |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
– |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
-:- |
2021-03-27/15:30 |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
– |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
-:- |
2021-03-27/15:30 |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
– |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
-:- |
Kolejka nr 25 |
2021-06-12/17:00 |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
– |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
-:- |
2021-06-12/17:00 |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
– |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
-:- |
2021-06-12/17:00 |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
– |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
-:- |
2021-06-12/17:00 |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
– |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
-:- |
2021-06-12/17:00 |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
– |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
-:- |
2021-06-12/17:00 |
KP GKS II TYCHY S.A. |
– |
LKS CZANIEC |
-:- |
2021-06-12/17:00 |
KS SPÓJNIA LANDEK |
– |
KS DECOR BEŁK |
-:- |
2021-06-12/17:00 |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
– |
KS KUŹNIA USTROŃ |
-:- |
Kolejka nr 26 |
2021-05-26/18:00 |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
– |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
-:- |
2021-05-26/18:00 |
KS KUŹNIA USTROŃ |
– |
KS SPÓJNIA LANDEK |
-:- |
2021-05-26/18:00 |
KS DECOR BEŁK |
– |
LKS CZANIEC |
-:- |
2021-05-26/18:00 |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
– |
KP GKS II TYCHY S.A. |
-:- |
2021-05-26/18:00 |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
– |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
-:- |
2021-05-26/18:00 |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
– |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
-:- |
2021-05-26/18:00 |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
– |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
-:- |
2021-05-26/18:00 |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
– |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
-:- |
Kolejka nr 27 |
2021-04-10/17:00 |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
– |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
-:- |
2021-04-10/17:00 |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
– |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
-:- |
2021-04-10/17:00 |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
– |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
-:- |
2021-04-10/17:00 |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
– |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
-:- |
2021-04-10/17:00 |
KP GKS II TYCHY S.A. |
– |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
-:- |
2021-04-10/17:00 |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
– |
KS DECOR BEŁK |
-:- |
2021-04-10/17:00 |
KS KUŹNIA USTROŃ |
– |
LKS CZANIEC |
-:- |
2021-04-10/17:00 |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
– |
KS SPÓJNIA LANDEK |
-:- |
Kolejka nr 28 |
2021-05-01/17:00 |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
– |
KS SPÓJNIA LANDEK |
-:- |
2021-05-01/17:00 |
LKS CZANIEC |
– |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
-:- |
2021-05-01/17:00 |
KS KUŹNIA USTROŃ |
– |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
-:- |
2021-05-01/17:00 |
KS DECOR BEŁK |
– |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
-:- |
2021-05-01/17:00 |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
– |
KP GKS II TYCHY S.A. |
-:- |
2021-05-01/17:00 |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
– |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
-:- |
2021-05-01/17:00 |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
– |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
-:- |
2021-05-01/17:00 |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
– |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
-:- |
Kolejka nr 29 |
2021-05-15/17:00 |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
– |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
-:- |
2021-05-15/17:00 |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
– |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
-:- |
2021-05-15/17:00 |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
– |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
-:- |
2021-05-15/17:00 |
KP GKS II TYCHY S.A. |
– |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
-:- |
2021-05-15/17:00 |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
– |
KS DECOR BEŁK |
-:- |
2021-05-15/17:00 |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
– |
KS KUŹNIA USTROŃ |
-:- |
2021-05-15/17:00 |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
– |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
-:- |
2021-05-15/17:00 |
KS SPÓJNIA LANDEK |
– |
LKS CZANIEC |
-:- |
Kolejka nr 30 |
2021-04-17/17:00 |
LKS CZANIEC |
– |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
-:- |
2021-04-17/17:00 |
KS SPÓJNIA LANDEK |
– |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
-:- |
2021-04-17/17:00 |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
– |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
-:- |
2021-04-17/17:00 |
KS KUŹNIA USTROŃ |
– |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
-:- |
2021-04-17/17:00 |
KS DECOR BEŁK |
– |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
-:- |
2021-04-17/17:00 |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
– |
KP GKS II TYCHY S.A. |
-:- |
2021-04-17/17:00 |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
– |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
-:- |
2021-04-17/17:00 |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
– |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
-:- |
Kolejka nr 31 |
2021-04-24/17:00 |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
– |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
-:- |
2021-04-24/17:00 |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
– |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
-:- |
2021-04-24/17:00 |
KP GKS II TYCHY S.A. |
– |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
-:- |
2021-04-24/17:00 |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
– |
KS DECOR BEŁK |
-:- |
2021-04-24/17:00 |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
– |
KS KUŹNIA USTROŃ |
-:- |
2021-04-24/17:00 |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
– |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
-:- |
2021-04-24/17:00 |
KS SPÓJNIA LANDEK |
– |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
-:- |
2021-04-24/17:00 |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
– |
LKS CZANIEC |
-:- |
Kolejka nr 32 |
2021-03-20/15:30 |
LKS DRZEWIARZ JASIENICA |
– |
TS PODBESKIDZIE II S.A. |
-:- |
2021-03-20/15:30 |
LKS CZANIEC |
– |
LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE |
-:- |
2021-03-20/15:30 |
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA |
– |
KS SPÓJNIA LANDEK |
-:- |
2021-03-20/15:30 |
LKS UNIA KSIĄŻENICE |
– |
KS ROZWÓJ KATOWICE |
-:- |
2021-03-20/15:30 |
KS KUŹNIA USTROŃ |
– |
LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA |
-:- |
2021-03-20/15:30 |
KS DECOR BEŁK |
– |
MKS ISKRA PSZCZYNA |
-:- |
2021-03-20/15:30 |
KP GKS II TYCHY S.A. |
– |
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE |
-:- |
2021-03-20/15:30 |
GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ |
– |
ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. |
-:- |
Źródło : http://slzpn.pl/
Related