ŁKS Łódź – GKS Tychy na żywo w Polsat Sport.

 


Pierwszoligowcy wracają do gry! 71 dni, a więc nieco ponad dwa miesiące, czekaliśmy na powrót naszych ulubieńców. Na tydzień przed rozpoczęciem właściwej rundy rewanżowej, Fortuna 1 Liga przygotowała dla nas zestaw dwóch zaległych spotkań, których – z różnych względów – nie udało się rozegrać w minionym już roku.

ŁKS Łódź – GKS Tychy (20 luty, sobota, 12:40)

Łodzianie nie znajdują się w najlepszej formie. Zima pozwoliła jednak „zresetować” się zawodnikom ŁKS-u i bardzo możliwe, że już w pierwszym ligowym spotkaniu tego roku zespół przerwie passę trzech ligowych porażek z rzędu. Tym bardziej, że przeciwko Legii Warszawa „Rycerze Wiosny” zaprezentowali się bardzo dobrze, a tym samym mieli szansę zmierzyć się już w meczu o stawkę.

Tyszanie również znajdują się w górnej części ligowej tabeli. Na wyjazdach idzie im jednak raczej przeciętnie – aż 4 z 6 spotkań wyjazdowych GKS-u zakończyły się podziałem punktów. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że w obecnej kampanii tyszanie tracą niewiele bramek, zaledwie 0.87 co spotkanie. Mimo to, przed „Trójkolorowymi” stanie najlepsza ofensywa Fortuna 1 Ligi, która na własnym boisku zdobywa ponad 3 gole w każdym meczu.

Mecz transmitowany będzie w telewizji Polsat Sport.