Sparing : Szczakowianka Jaworzno – GKS II Tychy 2:5

W arcytrudnych warunkach przyszło zagrać tyszanom swój kolejny sparingowy mecz. Mróz, padający śnieg i śliska nawierzchnia boiska w Jaworznie nie sprzyjały finezyjnej grze. W takich okolicznościach lepiej jednak odnaleźli się „Trójkolorowi” zwyciężając zasłużenie 5:2.

W pierwszej połowie obie drużyny bardziej skupiły się na przyzwyczajeniu do warunków pogodowych niż na grze. Po niemal pół godzinie gry wynik otworzyli miejscowi. Po kwadransie gry było już jednak 1:1, a na listę strzelców wpisał się niezawodny dotychczas Kasprzyk.

Po zmianie stron lepiej w mecz weszli rezerwiści i w niecałe dziesięć minut rozstrzelali „Drwali”. Wpierw Kajetan Rutkowski wykorzystał podanie Orlińskiego, później Dzięgielewski idealnie obsłużył Kopczyka, a ten wiedział już gdzie i jak przystawić głowę. Na 1:4 uderzył natomiast Dzięgielewski po podaniu Kasprzyka.

Gospodarze w prawdzie zdobyli drugie trafienie w 75. minucie, ale to wszystko na co było ich stać tego dnia. Wynik, jak się później okazało, ustalił Orliński, wykorzystując, kolejne tego dnia, podanie Kasprzyka i mecz zakończył się zwycięstwem tyszan.

Szczakowianka Jaworzno – GKS II Tychy 2:5 (1:1)

2:5 Orliński (83.)

GKS II Tychy: 12. Sip – 4. Hachuła, 8. Bielusiak, 19. Kopczyk, 97. K. Rutkowski, 31. Pawlusiński, 10. B. Rutkowski, 32. Paluch, 3. Machowski, 47. Biegański, 9. Kasprzyk oraz 99. Baczewski, 5. Rabiej, 7. Kokoszka, 34. Krężelok, 18. Jochemczyk, 44. Nowak, 14. Orliński, 29. Dzięgielewski. Trener Jarosław Zadylak.